Regulamin

Regulamin sklepu internetowego V8motors sp z o.o.

SPIS TREŚCI:

1. Dane firmy
2. Składanie zamówień
3. Kontakt ze sklepem
4. Cena produktów oraz forma płatności
5. Faktura
6. Wysyłka zamówienia
7. Koszty wysyłki
8. Reklamacja
9. Odstąpienie od umowy
10. Dane osobowe
11. Akceptacja regulaminu
12. Warunki końcowe

§ 1. Dane firmy

Sklep internetowy V8motors sp z o.o. dostępny jest pod adresem https://v8autoczesci.eu. Siedziba firmy znajduje się w Tychach na ulicy Mikołowskie 131, a jej właścicielem jest Rafał Trajwanis.

§ 2. Składanie zamówień

Zamówienia można składać e- mailowo: [email protected] lub poprzez stronę internetową firmy V8motors sp z o.o.: https://v8autoczesci.eu (formularz zamówienia dostępny jest 24-godziny na dobę przez cały rok).
W odpowiedzi automatycznie przesyłamy maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia o treści: „Potwierdzenie zamówienia” Termin jego realizacji uzależniony jest od dostępności danego towaru w magazynie (informacja znajduje się w opisie produktu). W przypadku braku produktu w danej chwili firma V8motors sp z o.o. niezwłocznie informuje o tym Klienta.

Zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy Klientem a sklepem V8motors sp z o.o. jest moment otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail o tytule: „Twoje potwierdzenie do zamówienia”
Towar jest gotowy do wysyłki (pod warunkiem uiszczenia wszystkich należności) po otrzymaniu przez Klienta wiadomości e-mail o tytule „Twoje zamówienie z dnia… jest zrealizowane”.

§ 3. Kontakt ze sklepem

Telefoniczny pod nr tel.: +48 889 048 290
e-mail: [email protected]
lub poprzez formularz kontaktowy na stronie sklepu https://v8autoczesci.eu

§ 4. Ceny produktów oraz forma płatności

Cena każdego produktu znajduje się obok jego zdjęcia i jest ceną brutto podaną w polskich złotych. Płatność może być dokonywana jako: przedpłata przelewem lub płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera (tzw. przesyłka „za pobraniem”).

Wszystkie placówki publiczne otrzymują od nas fakturę z odroczonym terminem płatności 7 dni wraz z zamówionym towarem chyba, że strony ustalą inaczej.

Brak pełnej opłaty za zamówiony towar (cena towaru + cena wysyłki /w przypadku odbioru osobistego – cena przedmiotu/) oznacza, że towar pozostaje własnością firmy V8motors sp z o.o.

Dane do przedpłaty przelewem: ………
nr rachunku bankowego: …………………………………….

§ 5. Faktura

Do każdego zakupionego produktu wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Podczas składania zamówienia Klient musi koniecznie podać wszystkie niezbędne dane do faktury.

§ 6. Wysyłka zamówienia

Zamówiony towar jest wysyłany pod wskazany adres w ciągu 1-3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) od dnia zaksięgowania na rachunku bankowym firmy V8motors sp z o.o. należności za towar. W przypadku, gdy produkt wymaga dłuższego czasu realizacji, termin wysyłki uzgadniany jest przez nas indywidualnie. Wysyłka nie zostanie zrealizowana (dotyczy przedpłaty na konto bankowe) w przypadku braku uiszczenia przez Klienta opłaty za wysyłkę towaru/ów.

§ 7. Koszty wysyłki

Przesyłki są wysyłane firmami: Poczta Polska, InPost, DPD, UPS. Przy standardowych gabarytach zamówionego towaru, w podsumowaniu zamówienia zostaną uwzględnione automatycznie koszty dostawy. W przypadku paczek o nieregularnym kształcie oraz gabarytowych (dotyczy głównie sprzętu do integracji sensorycznej) cena za przesyłkę będzie indywidualnie ustalana i podana do wiadomości Klienta w ciągu 1-3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Sklep nie nalicza automatycznie kosztów wysyłki niestandardowej. Przed dokonaniem wpłaty za zakupiony towar o niestandardowych wymiarach, Klient musi zwrócić się do nas o podanie kwoty wysyłki do danego/danych towarów. Wysyłka nie zostanie zrealizowana (dotyczy przedpłaty na konto bankowe) w przypadku braku uiszczenia przez Klienta opłaty za wysyłkę towaru/ów. Możliwy jest odbiór osobisty uzgadniany indywidualnie (telefonicznie lub e- mailowo). W ustalonych przez strony przypadkach możemy dowieźć zamówiony towar do klienta (ceny uzgadniane indywidualnie).

§ 8. Reklamacja

Przy odbiorze przesyłki, należy koniecznie w obecności kuriera sprawdzić zawartość paczki i stan towaru. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, należy spisać protokół z kurierem. Brak protokołu uszkodzeń spisanego z kurierem jest jednoznaczne z tym, że towar odebrany został jako 100% sprawny. W tym przypadku firma V8motors sp z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za wynikłe uszkodzenia.
Jeżeli towar jest fabrycznie uszkodzony, należy skontaktować się z nami najpóźniej w ciągu 2 dni od daty otrzymania przesyłki. Po złożeniu reklamacji, oraz uzgodnieniu i potwierdzeniu z nami jej warunków, paczkę należy odesłać na własny koszt na nasz adres. Po uznaniu zasadności reklamacji, wysyłamy nowy towar (na koszt Sprzedającego) lub zwracamy pieniądze na konto Kupującego w ciągu 7 dni roboczych od daty uznania reklamacji łącznie z poniesionymi kosztami transportu (od Sprzedającego do Odbiorcy), które zostały poniesione przez Odbiorcę przy zakupie towaru.
Odsyłany sprzęt musi być zapakowany w oryginalne opakowanie oraz zabezpieczony przed uszkodzeniami podczas transportu.
Jeżeli jednak ze względu na rodzaj wady, rodzaj towaru lub sposób jego zamontowania dostarczenie towaru przez Klienta byłoby niemożliwe albo nadmiernie utrudnione, Odbiorca poproszony zostanie o udostępnienie, po uprzednim uzgodnieniu terminu, towaru Sprzedawcy w miejscu, w którym towar się znajduje.

§ 9 Odstąpienie od umowy

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku Zamawiający ma prawo do zwrotu zakupionych przedmiotów bez podania przyczyny po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zasady odstąpienia od umowy zostały opisane na oddzielnej stronie i stanowią one część Regulaminu, można zobaczyć je tutaj.

§ 10. Dane osobowe

Rejestrując się w sklepie V8motors sp z o.o., Klient wyraża jednocześnie zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie oraz na ich przetwarzanie do celów realizacji zamówienia, a także otrzymanie informacji drogą elektroniczną o akcjach promocyjnych w sklepie V8motors sp z o.o.. W każdej chwili Klient może zrezygnować z dalszego informowania o akcjach promocyjnych, wysyłając na adres kontaktowy sklepu e-maila z tematem: „Rezygnacja z informacji o promocjach”
Dane osobowe są chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zgodnie z tą ustawą, Klienci mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia Klienta

§ 11.Akceptacja regulaminu

Zakup w sklepie internetowym pod adresem https://v8autoczesci.eu. oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

§ 12. Warunki końcowe

Obecność produktów na stronie internetowej sklepu V8motors sp z o.o. nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego, a także przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Zadzwoń
Napisz